Bilans Biuro rachunkowe - Dotacje Księgowość Doradztwo Bilans Biuro rachunkowe - Dotacje Księgowość Doradztwo

Jesteś naszym klientem?

Ważna informacja : Uwaga! 01-10-2020 nowy JKP_VAT

Logowanie

Znamy bardzo dobrze realia rynkowe, gdyż sami prowadzimy szkolenia, dlatego mając doświadczenie jesteśmy w stanie usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagającego klienta.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualne, dlatego do Państwa dyspozycji oddajemy bogate zaplecze konferencyjno-szkoleniowe, składające się z czterech sal.

Dwie sale wykładowe oraz  dwie ćwiczeniowo-szkoleniowe dostosowane są zarówno do przeprowadzenia szkoleń, warsztatów, konferencji, bankietów firmowych, spotkań promocyjno-handlowych czy samych spotkań biznesowych .
Ponadto zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty na potrzeby rekrutacyjne.

Niewątpliwym atutem jest dogodna lokalizacja w nowo wybudowanym budynku w ścisłym centrum Zielonej Góry –  co nie stwarza problemów z dotarciem.

Cena wynajmu sali uzależniona jest od jej wielkości oraz wyposażenia przygotowywanego każdorazowo wg dyspozycji klienta. Szczegóły znajdą państwo w cenniku.

Ponadto naszym klientom zapewniamy szeroką gamę usług dodatkowych.
Obsługa recepcyjna jest do Państwa dyspozycji od momentu rozpoczęcia szkolenia, aż do jego zakończenia.
Oferujemy przez okres trwania spotkania przerwy kawowe.
Na Państwa życzenie zapewniamy również catering w postaci obiadu, lunchu  czy w innych wybranych przez Państwa opcjach, oczywiście w bardzo atrakcyjnych cenach.

Nasze sale dostosowane są również pod osoby niepełnosprawne w taki sposób by dotarcie na sale nie sprawiało żadnego problemu i co najważniejsze, by te osoby czuły się w niej komfortowo.

Sale wykładowe wyposażone są w :

  1. Projektor multimedialny,
  2. Sprzęt TV/Video,
  3. Ekran,
  4. Flipchart,
  5. Nagłośnienie,
  6. Klimatyzacja,
  7. Internet bezprzewodowy,

Natomiast sale warsztatowo-szkoleniowe ich urządzenie zależy od tematyki prowadzonych warsztatów.

Wynajem sal szkoleniowych Wynajem sal szkoleniowych Wynajem sal szkoleniowych Wynajem sal szkoleniowych Wynajem sal szkoleniowych Wynajem sal szkoleniowych Wynajem sal szkoleniowych Wynajem sal szkoleniowych Wynajem sal szkoleniowych