Bilans Biuro rachunkowe - Dotacje Księgowość Doradztwo Bilans Biuro rachunkowe - Dotacje Księgowość Doradztwo

Jesteś naszym klientem?

Ważna informacja : Uwaga! 01-10-2020 nowy JKP_VAT

Logowanie

Szanowni Państwo,      

Biuro Rachunkowe Bilans jest firmą działająca na polskim rynku od ponad dwudziestu lat, skoncentrowaną przede wszystkim na oferowaniu usług  w zakresie księgowości, raportowania, doradztwa gospodarczego, usług finansowych, kadrowych oraz usług w zakresie pozyskiwania dotacji.

Ofertę naszego biura adresujemy przede wszystkim do osób, które pragną skoncentrować się na dynamicznym rozwoju firmy, nie tracąc energii na sprawy księgowe.

Opiekę nad fakturami, rachunkami i innymi dokumentami księgowymi przekażcie Państwo profesjonalistom. Powierzając nam dokumentacje swoich firm możecie liczyć na pracę zgodną z najwyższymi standardami rachunkowymi.

Stosowane przez nasze Biuro systemy informatyczne posiadają wszelkie wymagane zabezpieczenia by zagwarantować naszym Klientom poufność i bezpieczeństwo ich danych.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego Klienta, gdyż zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie ma dwóch takich samych firm i identycznych rozwiązań, które możemy zastosować u każdej z nich.

W swojej codziennej pracy staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszym klientów, jesteśmy po to by sfera dokumentów w Państwa działalności stanowiła bezpieczny element. Cechuje nas rzetelność, solidność, terminowość oraz oddanie pracy, o których już przekonali się nasi stali klienci.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego Biura.


Dziękujemy Wszystkim, tym  którzy obdarzyli nas do tej pory swoim zaufaniem. To dla nas wielki dowód uznania.