Bilans Biuro rachunkowe - Dotacje Księgowość Doradztwo Bilans Biuro rachunkowe - Dotacje Księgowość Doradztwo

Jesteś naszym klientem?

Ważna informacja : Uwaga! 01-10-2020 nowy JKP_VAT

Logowanie

Biuro Rachunkowe Bilans wpisane jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.08/00082/2010.

Nasza firma opracowała system, który pozwala koncentrować się zarówno na samym przekazaniu wiedzy jak i  praktycznych umiejętności.

Ponad dwanaście lat działalności na rynku pokazało nam z jakimi problemami borykają się zarówno pracodawcy jak i ich pracownicy: księgowi, menagerowie, specjaliści.

Są to problemy, z którymi firmy zwracają się do nas jako profesjonalistów. Dlatego wiemy, że samo przekazanie wiedzy w wersji teoretycznej nie zdaje egzaminu, potrzebna jest praktyka.

Nasze szkolenia to oprócz teorii również praktyka oraz szeroko prowadzone dyskusje. Dzięki malej liczebności grupy istnieje możliwość indywidualnego podejścia do każdego z uczestników i omówienie jego problemów.

Szkolenia prowadzone są przez ekspertów i specjalistów w swoich dziedzinach. Ich doświadczenie oraz obycie sprawia, że informacje które przekazują są wysokiej jakości.

Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie dotyczącego każdego zagadnienia, tematu czy problemu.
Nasze biuro nie ogranicza się tylko do jednej konkretnej listy szkoleń, my stawiamy na rozwój.

Oferta prezentowana przez nas jest odpowiedzią na Państwa potrzeby – jeżeli nie widzą Państwo w naszej ofercie szkolenia odpowiedniego dla swojej firmy, zachęcamy do zgłaszania tematów, którymi są Państwo zainteresowani.

Co ważne,  każdy uczestnik naszego szkolenia otrzymuje odpowiednio przygotowane wysokiej jakości materiały merytoryczne dotyczące tematu szkolenia.

Po zakończonym szkoleniu jego uczestnik otrzymuje imienny Certyfikat, podpisany przez prowadzącego , który potwierdza nie tylko udział w szkoleniu ale również zdobytą wiedzę.

Nasze biuro posiada w swojej dyspozycji sale szkoleniowe oraz warsztatowe.
Obiekt ten zlokalizowany jest w ścisłym centrum Zielonej Góry.
Na życzenie Klienta szkolenia prowadzimy również w większych miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Gdańsk, gdzie również posiadamy odpowiednio dostosowane sale szkoleniowe. Również tutaj nasze obiekty szkoleniowe zlokalizowane są w ścisłym centrum, tak by uczestnik nie miał problemu z dotarciem na miejsce.

Na życzenie Klienta organizujemy również szkolenia zamknięte bezpośrednio w siedzibie firmy.

W naszej ofercie znajdują się szkolenia:

  1. Szkolenia współfinansowane w ramach dla Europejskiego Funduszu Społecznego,
  2. Szkolenia dla firm: otwarte oraz zamknięte,
  3. Dla  użytkowników indywidualnych.

Zapraszamy tutaj do zapoznania się z ofertą szkoleń.