Bilans Biuro rachunkowe - Dotacje Księgowość Doradztwo Bilans Biuro rachunkowe - Dotacje Księgowość Doradztwo

Jesteś naszym klientem?

Ważna informacja : Uwaga! 01-10-2020 nowy JKP_VAT

Logowanie

Poza naszymi głównymi usługami, świadczymy również takie jak:

  1. Planowanie i budżetowanie,
  2. Controlling,
  3. Analizy strategiczne,
  4. Doradztwo finansowe;

Planowanie i budżetowanie to jeden z podstawowych problemów większości firm. Istnieją różne metody budżetowania, jednak nie każda z nich jest skuteczna. Dlatego też, jesteśmy od tego by pomóc Państwu w wyborze metody budżetowania. Przedstawimy metody gwarantujące najmniejsze odchylenia w warunkach niestabilnej koniunktury gospodarczej.

Pomagamy w wyborze optymalnych narzędzi finansowych i controllingowych. Nie możemy dopuścić do sytuacji, w której nasi Klienci otrzymują od nas tylko podstawowe informacje na temat swojej działalności.

Wskazujemy korzyści, zagrożenia oraz metody obliczeniowe obarczone najmniejszym ryzykiem. Dobieramy techniki sterowania płynnością finansową firmy, zarządzania przepływami pieniężnymi, wdrażamy rachunek kosztów.

Kalkulację opłacalności planowanych przez Państwa inwestycji, przedstawiamy w taki sposób by realnie oszacować nakłady i korzyści, ponadto pomagamy skalkulować zapotrzebowanie firmy na jej kapitał.

Co najważniejsze jesteśmy po to, by pomagać w realizacji Państwa celów finansowych dobierając przy tym odpowiednie instrumenty finansowe.